eKasa tlačiarne:

GZJ8012 s Portos API (certifikované)

Vysokorýchlostná termotlačiareň (300mm/s) s 16GB CHDU, tlačou na 80 mm termopásku. Má port na ovládanie zásuvky a užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Majú aj automatický orez účtenky. Integrované sériové, sieťové a USB rozhranie.

POUŽITIE:
Vhodné pre prevádzky všetkého druhu.

PEGAS: Pegassino, BIXOLON SRP-350 (certifikované)

Toto sú vysokorýchlostné termotlačiarne s 8GB CHDU, tlačou na 57 mm alebo 80 mm termopásku. Majú port na ovládanie zásuvky a užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Tlačiarne umožňujú tlač čiarových kódov, Niektoré typy majú aj automatický orez účtenky.

POUŽITIE:
Vhodné pre obchodné prevádzky všetkého druhu, reštauračné a pohostinské zariadenia.

VAROS FT5000 a eFT4000 - (čakáme na certifikát)


VÝHODY FT5000: - možnosť tlače dokladu z viacerých zariadení - možnosť jednoduchého prístupu z LAN / WAN - možnosť monitorovania a prezerania tržieb na tlačiarni prostredníctvom počítača, mobilu, tabletu - možnosť monitorovania servisných hlásení a aktuálneho stavu pokladnice dátum a čas, zaplnenia CHDU, platnosť certifikátu ... Tlačiarne umožňujú tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Pre zákazníka je k dispozícii bezplatný softvér elektronická páska na archiváciu, prezeranie a tlač pokladničných dokladov a denných uzávierok. Stavové LED diódy na prednom paneli informujú o prevádzkovom stave tlačiarne a slúžia na rýchlu detekciu stavu tlačiarne. Otváranie pokladničnej zásuvky a automatický orez dokladu je samozrejmosťou.


eKasa pokladne:

(pripravujeme)