Analógové kamerové systémy

Servis a údržba analógových kamerových systémov. Diagnostika, oprava, výmena poškodených súčastí : Kamery, pevné disky v nahrávacích zariadeniach (DVR), výmena DVR, napájacie zdroje...

Vysvetlenie: Neodporúčame nové inštalácie analógových kamerových systémov, nakoľko táto technológia je už zastaralá.

IP kamerové systémy

Predaj, montáž, záručný aj pozáručný servis IP kamerových systémov. Neponúkame lacné nekvalitné sety, ponúkame riešenia na mieru!

NVR Záznamové zariadenia

 

IP NVR sú novšou generáciou kamerových záznamových zariadení. Umožňujú záznam vo formáte H.264 alebo H.265. Možné je ich osadiť s pevnými diskami o kapacite až 16TB. Ponúkame ich s 4, 8 alebo 16 kanálovom prevedení. 4 a 8 kanálové zariadenia vieme zabezpečiť s napájaním kamier cez ethernet kábel, tzv. POE. (nie je potreba inštalácia ďaľšej kabeláže okrem krútenej dvojlinky, tj UTP alebo FTP kábla) K NVR je možné pripojiť HD, FULL-HD a k najnovším modelom dokonca 4K IP kamery. Majú VGA a HDMI výstup. Pripojenie na internet cez LAN. Možnosť sledovania záznamu a online stavu cez internet v počítači, tablete, mobile.



IP Kamery

 

 

Ponúkame kvalitné IP kamery, v rôznych prevedeniach. Klasické s 3 osým nastavením, ale aj antivandal DOME kamery. Všetky kamery majú hliníkové telo. Sú určené na vonkajšie aj vnútorné použitie. Sú v ponuke s fixným objektívom, varifokálne, ale aj online zoomovateľné. Rozlíšenie HD, FULL-HD, 4K. Napájanie 12V adaptér, alebo cez POE.