REGISTRAČNÉ POKLADNE:

Pokladnica registračná DATECS DP-50/F

Fiskálna pokladnica DATECS DP-50 (certifikovaná podľa zákona č. 289/2008 Z.z.) je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vytlačí až 80 000 riadkov. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na jednu 57 mm> širokú termopásku. Pokladnica má 2-riadkový alfanumerický operátorský displej so 16 znakmi v každom riadku, a užívateľsky jednoduché zakladanie papierovej termopásky. Umožňuje evidovať až 3 000 položiek a 4 tovarové skupiny. Pokladnicu je možné naprogramovať z PC. Prednosťou je ľahká manipulácia, intuitívne ovládanie a programovanie.

POUŽITIE:
Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj.

Pokladnica registračná DATECS MP-55B/F

Fiskálna registračná pokladnica DATECS MP-55B/F (certifikovaná podľa zákona 289/2008 Z.z.) je malá, výkonná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou. Kvalitná a rýchla termotlačiareň tlačí účtenku na 57mm širokú termopásku. Možnosť evidovať až 3 000 položiek, vedie 4 tovarové skupiny. Pokladnica má alfanumerický 2 x 16 znakový operátorský aj zákaznícky displej. Pokladnicu je možné naprogramovať z PC. Pokladnica pracuje s napájacím adaptérom, pripojená do siete 220V. Batériu je možné dokúpiť aj neskôr, potom sa pokladnica stáva prenosnou. V ponuke je aj lacnejšia verzia s 10 položkami a verzie s batériou a čítacím zariadením elektronického žurnálu.

POUŽITIE:
Vhodná do obchodných prevádzok, a do prevádzok s poskytovaním služieb všetkého druhu


FISKÁLNE TLAČIARNE:

PEGAS: Pegassino FT G.5870, POS BIXOLON SRP-350/FN, POS EPSON TM-T88IV G/FN a ďaľšie ...

Toto sú vysokorýchlostné fiskálne termotlačiarne s tlačou na 57 mm alebo 80 mm termopásku. Majú port na ovládanie zásuvky a užívateľsky veľmi jednoduché zakladanie pásky. Tlačiarne umožňujú tlač čiarových kódov, Niektoré typy majú aj automatický orez účtenky. V ponuke je aj verzia s ihličkovou tlačou.

POUŽITIE:
Vhodná pre obchodné prevádzky všetkého druhu, reštauračné a pohostinské zariadenia.

VAROS FT4000: SRP275, TMU220, SRP350, TMT88


Fiskálne tlačiarne FT4000 obsahujú: - termo alebo ihličkovú tlačiareň - zákaznícky displej 2x16 znakov s variabilným umiestnením - fiskálny modul so vstavanou elektronickou páskou na 200 000 dokladov - fiskálnu pamäť s kapacitou 2500 denných uzávierok - klávesnicu na jednoduchú tlač denných, prehľadových uzávierok a kópií pokladničných dokladov. Tlačiarne umožňujú tlač čiarových kódov a grafickej hlavičky. Pre zákazníka je k dispozícii bezplatný softvér elektronická páska na archiváciu, prezeranie a tlač pokladničných dokladov a denných uzávierok. Stavové LED diódy na prednom paneli informujú o prevádzkovom stave tlačiarne a slúžia na rýchlu detekciu stavu tlačiarne. Otváranie pokladničnej zásuvky a automatický orez dokladu je samozrejmosťou.